Çerkezköy Kombi Servisi

Öncelikle evlerde bulunan kombinin yeterli miktarda sıcak su vermediği ve ısıtmadığının tespit edilmesi gerekir. Daha sonra tek yapmanız gereken Çerkezköy kombi tamiri servisi personeline gerekli bilgiyi vermeniz olacaktır. Servis personelimiz dikkatli ve titizlikle çalışıyor. Kombide bulunan su tahliyesi sağlanıyor. Daha sonra kombinin kapsamlı bakımı yapılıyor. Yanma haznesi temizliği, gaz ayarları kontrolü bu bakımların başında yer alıyor. Dikkatli ve titizlikle bir şekilde çalışma sağlanıyor. Firmamız yeterli seviyede donanımlı personellere sahiptir. İleride oluşabilecek problemlerin tespiti uzun sürebiliyor. Firmamız her koşulda en güvenli hizmeti sunar ve Çerkezköy’de bulunan tüm mahallelere hizmet vermektedir.

Kombi Bakımı Servisi Hizmeti Sağlıyoruz

Kombi temizliği neden yapılmalı? Kombi bakımı önemlidir. Çünkü kombi bozulursa fazla elektrik tüketir. Size fazla miktarda elektrik faturası yansımasına neden olur. Yazın uzun bir süre kullanılmayan kombiler, kış aylarında aniden bozulabiliyor. Bu size zor şartlar yaşatabilir. Kombinin daha sağlıklı ve ömrünün uzaması için bakımlarını mutlaka yaptırın. Çerkezköy kombi tamiri bakımsız kalan kombilerin teknik bakımını yaparak, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Çoğu zaman çevrenizde kış aylarında kombilerin bozulması yoğunluğun olmasına neden olabiliyor. Sizi zor duruma düşürebiliyor. Bu yüzden kombinizin bakımını yaptırmanız önemlidir.

Kombi Bakımı Yaptırmamızın Amacı Nedir?

İstenilen sonucun güzel bir şekilde alınması için, tasarruf sağlamamız gerekir. Kombilerin bakımı kolay gözükse de hâlbuki oldukça zordur. Bunu işin uzmanı kişilerin yapması gerekiyor. Çerkezköy kombi tamiri ekibimiz bunu en iyi seviyede yapıyor. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra kışı güzel ve problemsiz geçirmenizi sağlıyor. Yaptığı işin güvencesini veren servis hizmeti veriyoruz. Çerkezköy’de uzun yıllar hizmet veriyoruz. Kombinizin ömrünü uzatmak için bakım yaptırmanız gerekiyor. Kış sezonun gelmesiyle beraber kombi bakımı yaptırmayan kişilerin %80 kombilerinde arızalar meydana geldiği görülür.

Kombi Bakımı Ve Petek Bakımı Yaptırma

Kış mevsimin gelmesiyle gerekli hazırlıklar yapılır. Kalorifer temizliği ve peteklerin bakımı son derece önemli haldedir. Genelde şehir suyunda ki değişim sebebiyle tesisatta ve peteklerde oluşan kirlilik kimyasal ilaçlar sayesinde ortadan kalkar. Petek bakımını yaptırarak oluşan ya da oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önlemini almış olursunuz. Bu sayede daha az miktarda enerji harcayıp tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Petek temizleme sizlere ortalama en az %30 oranında tasarruf sağlamış oluyor. En önemlisi ise sağlık problemlerinin önüne geçmiş olmaktadır. Çerkezköy kombi petek temizliği ile kış aylarının soğuk günlerinde az ısıtan petekler daha çok kombi çalıştırmanızı ve dereceyi yükseltmenize sebep oluyor. Hem daha fazla enerji harcıyor hem de yüksek maliyetli fatura gelmiş oluyor. Bunu tamamen ortadan kaldırmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Sizlere gereken desteği sağlayacak uzman ekine sahibiz. Yetkili servis personelimiz bu işi en iyi yapan ekibe sahiptir.

Petek Temizleme Aşamaları Nelerdir

Petek temizleme makinesi kombinin alt kısmından ya da peteğin alt kısmından tesisata takılarak bağlanır. Kombi komple kapatılarak, tahliyeden su boşaltımı sağlanır. Daha sonra temizleme haznesine su koyularak petek vanalarının hepsi açık olacak şekilde ayarlanır. 5 dakika boyunca aktif olarak çalışarak boş bir kaba alınarak su tahliyesi yapılır. Sonraki aşamada, makineye petek temizliği için zarar vermeyen kimyasal madde konulur. Daha sonra makine yeniden çalıştırılarak kimyasallar peteklere yayılır. Bu hizmeti Çerkezköy’de bulunan Çerkezköy kombi petek temizliği sayesinde gerçekleştiriyoruz. Petek temizleme işini yapan en iyi servis ekibine sahibiz.

Petek Temizliği Yapıldıktan Sonra Tasarruf Sağlar Mı?

Kombi devridaim gerçekleştirmediğinden dolayı suyu sürekli ısıtmak zorunda kalır. Petek temizliği yapıldıktan sonra ısıtma süresi uzayarak, yakıttan da tasarruf edeceksiniz. Yakıt tasarrufu yaparken kimyasal kullanılır. Genellikle peteğe giden hatlar ve petek arası yerler bu anlamda sorun çıkartır. Örneğin; iş yerleri ve ofisler gibi yerlerde kimyasal radyatörün içinde bulunan suyun uzun süre sonra soğumasını gerçekleştiren maddeler içermektedir. Bu sayede kombi kendisini geç ısıtmaya alarak yakıt tasarrufu sağlamış olur. Çerkezköy kombi servisleri size gerekli desteği veriyor. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir. Çerkezköy’de hizmet veren teknik servis personelimiz gerekli donanıma sahiptir.

Kalorifer Peteklerin Tıkanması Ve Kombi Bakımı

Tıkalı olan kalorifer petekleri işlevini tam yapamayarak ısıtmıyor. Bu sayede peteklerin temizlemesi gerçekleştiği andan itibaren, tıkalı olan petekler güzel kokuya ve kışı keyifli geçirmenizi sağlar. Siz de peteklerinizi temizlettirmek istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz. Peteklerinizin alt kısmı genelde ısıtmaz. Bu durumla karşı karşıya geldiğinizde bize ulaşabilirsiniz. Uzman servisimiz peteklerin radyatör temizliğini yapıyorlar. Çerkezköy kombi ve petek temizliği servisimiz size daha sağlıklı bir yaşam kalitesi sürdürmeyi hedefliyor. Petekler kadar kombinin durumu da önemlidir. Kombi hem peteklerin ısınmasını sağlıyor. Hem de sıcak suyun akışını sağlıyor. Genelde yaz aylarında aylarca kullanılmayan kombi bazı problemlere neden oluyor. Sıcak suyun sağlanmaması ve peteklere gerekli ısıyı vermemesi gibi problemler ile karşılaşılabiliyor.

Kombi Ve Peteklerin Bakımını En Son Ne Zaman Yaptırdınız?

Kombi ve petekler evlerin ya da iş yerlerin vazgeçilmez bir ürün haline geldi. İhtiyaçlarımızdan biri olan ısınma ve sıcak su imkânını sağlayan kombi ve peteklerin bakımı önemlidir. Kış aylarında eksi dereceye kadar inen soğuk havalarda, radyatörlerde karşılaşılan büyük problem olan peteklerin belirli seviyede ısınmaması yeterli ısıyı vermeyerek düşük olarak ısıtmaktadır. Kullandığınız petekler belli zaman sonra aynı sıvının içerisinde dönmesiyle korozyona yani (paslanmaya neden olan kimyasal madde) maruz kalıyor. Çerkezköy kombi ve petek temizleme servisimiz bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Tek yapmanız gereken servis için bizlere kısa süre içinde ulaşmanızdır. Çünkü kış mevsiminin gelmesiyle beraber yoğunluk yaşanabiliyor. Kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Ve Peteklerin Bakımı Neden Önemlidir?

Kullandığınız ısıtma sisteminde yaşanan arızalar kombi ve peteklerde ki verimliliğini ciddi şekilde düşürerek, fazla yakıt ya da ciddi elektrik tüketmenizde büyük rol oynuyor. Peteklerde oluşan tıkanıklıkların giderilmesi, sistem içinde ki suyun düzenli şekilde hareket etmesi için kombi ve petek bakımının yapılması gerekiyor. Bu sayede gerekli bakım sağlandıktan itibaren, faturalarınıza yansıyan farkı da göreceksiniz. Binanızda kullanılan sisteme uygun şekilde yapılması tavsiye edilen kombi bakımı ve petek temizleme hizmetinden uzman ekibimiz tarafından yapılarak hizmet veriliyor. Çerkezköy kombi servisi ile yılda sadece bir defa kombi ve petek temizliği yaptırmanız sayesinde garantili sonuç elde edebilirsiniz.

Kombi Ve Peteklerinize Bakım Yaptırarak Ömrünü Uzatın

Kış aylarında sürekli olarak çalışan kombi ve peteklere bakım yaptırılmalıdır. Çünkü düzenli olarak bakım yapılmayan kombi ve petekler zamanla yeterli verimi sağlamayarak arızalanıyor. Bakımsızlıktan dolayı kullanılan kombi ve petekler düzgün su ısıtmıyor ve petekler gerekli seviyede ısıtmamaktadır. Bu esnada kombi ve peteklerin ömrü oldukça kısalır. Kombi ve petek servisi kesinlikle profesyonel olarak hizmet veren kişiler tarafından sağlanmalıdır. Bizler bu hizmeti en yüksek kalitede veriyoruz. Peteklerin genel temizliği petekte bulunan paslı ve korozyon haline gelen suyu tamamen boşaltarak temizlenmesini sağlıyor. Bu işlem peteklerinizi temizleyeceği gibi aynı zamanda peteklerin gerekli seviyede ısınmayı sağlamasında büyük rol oynar. Servis personelimiz titizlikle çalışmaktan ziyade uzun yıllar kombi ve peteklerinizin işlev görmesini sağlıyor.

Online Servis Talebi