Çorlu Baxi Kombi Servisi

Çorlu Baxi Kombi Servisi firmamız, Çorlu ve Tekirdağ bölgesinde uzun yıllar hizmet vererek, müşterilerimizin sorunsuz ısınmaları ve rahat bir kış geçirmesini sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek maksadıyla 7/24 teknik personellerimiz görev başındadır. Personellerimiz, kurumsal hizmet anlayışı ve güler yüzleriyle sizlerin memnuniyeti için var güçleriyle çalışmaktadır. Sizlere en hızlı, güvenilir ve garantili hizmet sunmak çalışma prensiplerimizin başında yer almaktadır. Çorlu baxi Kombi tamiri firmamız sizlerden gelen talep üzerine, kombinizin bakım, arıza, tamir ve petek temizleme işlemlerini hızlı ve ekonomik şekilde yerine getirmek için varlığını korumaktadır. Yapmış olduğu işin değerinin ve öneminin bilincinde olan teknik personellerimiz, işlerini sizin memnuniyetiniz için büyük bir özveriyle yerine getirmektedir.

Kombilerin Arıza Nedenleri Nelerdir?

Havaların soğuması nedeniyle, zamanında bakımları yapılmayan kombiler, yoğun çalışma temposuna dayanamayarak, arıza verecektir. Bakımı yapılmayan kombi arızalandığında, tamiri daha külfetli olacaktır. Çünkü bakımı yapılmayan kombideki ufak bir parçanın arızalı olması durumunda, diğer parçalarda zarar vererek, onları da arızalı duruma geçirecektir ve masraflar katlanacaktır. Çorlu baxi Kombi arıza firmamız, bu gibi sorunlarınız için yanınızdadır. Tekirdağ ve Çorlu bölgesinde bizleri arayarak, kombinizin bakım ve arızalarını yaptırabilir, gelecek olan kışı huzur içinde karşılaya bilirsiniz. Kombinizin arızalanmasının sebeplerinden bazıları da, tesisatınızın kurulum hatalarından, merdiven altı diye tabir ettiğimiz, sahte firmalara yaptırılan bakımlar, elektrik voltajının yükselip düşmesi gibi sorunlardan kaynaklanan elektronik arızalar, kombinizin arıza vermesine neden olmaktadır. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için yılda bir kez, Çorlu baxi Kombi bakım servisi ve işinde uzman firmamıza müracaat ederek bakımını yaptırmanız, kombinizin daha uzun ömürlü ve daha ekonomik şekilde çalışmasına neden olacaktır.

Kombi Bakımı Yaptırmanın Faydaları

Zamanında bakımı yapılmayan kombinin performansı ve ısıtması azalacak ve daha fazla gaz yakmaya, gürültülü çalışmaya başlayacaktır. Buda ister istemez, faturalara ve cebinize yansıyacaktır. Ancak kombinizin bakım ve arızalarını zamanında yaptırdığınızda, bu gibi sorunlarla karşılaşma riskiniz azalacaktır. Kombinizin bakımı için gelen servisimiz, kombinizde arıza verme ihtimali bulunan parçaları tespit ederek, zamanında müdahale ederek parçanızı değiştirecek ve daha büyük ve külfetli masrafınızı engellemiş olacaktır. O nedenle kışa girmeden önce, Çorlu baxi Kombi petek temizleme firmamızı internet üzerinden vermiş olduğumuz numaramızdan arayarak, kombi ve peteklerinizin bakımını yaptırmanız menfaatinize olacaktır.

Hizmet Prensiplerimiz

Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan ve müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan firmamız, kombi bakımı ve petek temizliklerinizi, kombinizdeki arızlı parçaları, garantili şekilde değiştirerek sizlere bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyacaktır. Memnuniyetinizi dostlarınızla paylaşarak, dostlarınızın da kaliteli hizmetlerimizden yararlanmasını sağlayacak ve bizlere de yardımcı olacaksınız. Kombinizin tüm bakımlarını, firmamıza yaptırmış olmakla, sıcak ve tasarruflu bir kış geçireceksiniz. Bizi tüm dostlarınıza ve çevrenize tavsiye ediniz.

Online Servis Talebi