Çorlu Baykan Kombi Servisi

Evlerimizin vazgeçilmezi olan kombilerin arızalanması durumunda Çorlu Baykan kombi servisi hizmetini sizler için vermekteyiz. Kış ayları ve yazlarında dahi sürekli olarak kullanılan kombiler 7-24 saat boyunca çalışmakta ve sürekli bir güç harcamaktadır. Yaz aylarında sıcak su kullanımının az olması onun bakımı konusunda bizleri ihmalkâr davranmaya sevk edebiliyor. Bu düşünce sonunda kış ayı gelip çatınca kombinin arızalı olması petekleri ısıtmaması gibi sorunlarla karşı karşıya kalmak kaçınılmaz oluyor.
Özellikle kış aylarında daha çok kombi arızası şikâyeti alıyoruz. Çorlu Baykan kombi tamiri konusunda uzman ekibimizi evlerinize yollayarak sorunun kaynağını en kısa sürede bulup çözüme kavuşturuyoruz. Yıllardan beri kombi arızaları ve bakımı konusunda uzmanlaşarak diğer firmalar arasında kendimize önemli bir yer edinmiş bir firma haline gelmiş bulunuyoruz. Bize güvenle bakım ve tamir işlerini teslim edebilirsiniz.

Çorlu Baykan Kombi Bakımı

Kombiler her daim çalışmasından dolayı sene de bir muhakkak bakımı ve onarımı yapılması gereken eşyalardandır. Kombilerin tamamen bozulmasını beklemeden yapılan bakımlar onların ömrünü daha da uzatabileceğinden dolayı bu konuya önem verilmelidir. Bakımı yapılan kombilerin temizlenmesi halinde çalışırken bile sesinin daha iyi çıkması ve suyu hemen ısıtması gibi güzel yönleri ile değişiklikleri fark edebilirsiniz. Sizlerin de kombilerinizin arıza yapmadan önce bakımını yaptırmak isterseniz Çorlu Baykan kombi bakım servisimize ulaşarak senelik bakımınızı en uygun fiyata kolaylıkla yapabiliriz.

Çorlu Baykan Kombi Arıza Hizmeti

İnsanların en çok bize şikâyetle geldikleri konulardan birisi de kombilerinin arıza yapmış olmasıdır. Kombiler aslından elektronik ve mekanik bir eşya olsa da kolay kolay arıza yapabilen bir şey değildir. Ancak senelik bakımları yapılmadan yıllarca kullanılmaya çalışılan kombilerin zamanla bozulması tabi ki normal olarak karşılanabilir. Kombiler genellikle motorlarının pislik dolması sebebiyle gürültülü şekilde çalışması en çok rastlanılan şikayetlerdendir. Diğeri ise suyu ısıtmama sorunudur. Bazı kullanıcılar kombinin kullanımı konusunda pek fazla bilgiye sahip olmadıkları için bize arıza nedeniyle ulaştıkları da çok olmuştur. Suyu ısıtmama şikâyeti genelde kombinin bakımının yapılmaması ile oluşurken diğer bir neden ise kombi basıncı hakkında tüketicinin bir şey bilmemesi nedeniyle oluşuyor. Kombilerin zamanla basıncının düşmesi olağan bir durumdur. Basınç göstergesini takip etmek tüketicinin sorumluluğundadır. Kombilerin altında bulunan basınç vanası ile basıncını yükselterek bunu düzeltmeleri mümkündür. Daha başka arıza oluştuğu takdirde Çorlu Baykan kombi arıza servimizi arayabilir, evinize uzman ekibimizi göndererek sorununuzu çözebiliriz.

Çorlu Baykan Kombi ve Petek Temizleme Hizmeti

Kış ayına girmeden önce bakımı ve temizliği yapılması gereken bir diğer eşya ise peteklerdir. Peteklerin içinde bulunan suyun devamlı olarak dönüşümlü olarak kullanılması suyun kirlenmesine zamanla tortular halinde borularda kalmasına neden olabiliyor. Bu konuda uzman ekibe sahip firma olarak Çorlu Baykan kombi petek temizleme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Petek temizlemek basit bir işlem gibi görünse de aslında bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılmaması gerekir. Aksi takdirde peteklerin ömrünün kısalmasına ve su kaçırma gibi sorunların önünün açılmasına neden olabilir.

Online Servis Talebi