Çorlu Protherm Kombi Servisi

  • Anasayfa
  • Çorlu Protherm Kombi Servisi

Sıcak ve rahat bir kış geçirmek için Çorlu Protherm Kombi Servisi ile iletişime geçerek, kombi bakımınızı yaptırabilirsiniz. Her kombi, kışa girmeden mutlaka bakım ister. Bu bakım yapıldığında sorunsuz bir sıcak su ve sorunsuz bir ısınma ile kışı geçirebilirsiniz. Çorlu ve Tekirdağ da firmamız en kaliteli ve güvenilir şekilde bu hizmeti sizlere sunmaktadır. Protherm markalı kombi için arıza, tamir ve bakım hizmeti vermekte olan servisimiz, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sizlere 7/ 24 bir telefon kadar yakınınızdayız. Tekirdağ, çorlu ve tüm ilçelerden bizi arayarak, bize ulaşabilir ve kurumsal hizmet anlayışıyla vermiş olduğumuz hizmetlerden, garantili olarak faydalanabilirsiniz.

Kombi Nedir Özellikleri Nelerdir?

Kombi eskiye göre, büyük bir rahatlıktır. Tek merkezden ısınma, sıcak su ve ısıtma, pişirme gibi işlemleri yapabileceğiniz büyük bir teknoloji rahatlığıdır. Kombi hayatımıza girmeden önce, ısınma işimiz soba veya kaloriferle, sıcak su ocak veya soba yardımı ile pişirme işlemi ise yine ocak ve lpg tüpü ile yapılmaktaydı. Şimdi bunların hepsi, tek merkezden kombi ile yapılmaktadır. Aşağı yukarı tüm kombiler aynı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Ancak bazı markalar kullandıkları parçalar ve fonksiyonlardan dolayı geriden gelmektedir. Protherm marka kombi tüm profesyonel özellikleri üzerinde taşımaktadır. Çorlu Protherm Kombi tamiri firmamız bu üstün özellikleri taşıyan kombinin tamir ve bakımını itinalı ve garantili şekilde yerine getirmektedir.

Kombi Çeşitleri ve İşlevleri

Üç tip kombi bulunmaktadır. Bacalı kombiler, hermetik kombiler ve yoğuşmalı kombiler. Bu kombiler değişik alanlara göre uygunluk sağlamaktadır. Bu kombilerden bacalı olanının her yere takılması uygun görülmemektedir. En çok kullanımda olan kombi hermetik kombidir. Yoğuşmalı kombiler ise daha geniş alanların ısıtılmasında kullanılmaktadır. Kombiler insan yapımıdır ve arızalanabilmektedir. Çorlu Protherm Kombi arıza servisimiz bu üç kombinin de arızalarını, profesyonel teknik elemanları sayesinde ekonomik ve garantili olarak yerine getirmektedir.

Çalışma Prensiplerimiz

Sizlere kaliteli ve en iyi hizmeti sunarken, müşteri memnuniyetini sağlamak temel prensiplerimizin başında yer almaktadır. O nedenle, Çorlu Protherm Kombi bakım servisimiz, siz sayın müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Kullanmış olduğunuz kombiler, her yıl periyodik bakımdan geçmek zorundadır. O nedenle kışa girmeden, kombi bakımlarınızı yaptırarak, huzurlu ve sıcak bir kış geçirebilirsiniz. Sadece kombi bakımı yaptırmak yeterli olamaya bilmektedir. Çorlu Protherm Kombi petek temizleme işini de laiki ile yerine getiren firmamız, sizlerin sıcak ve rahat bir kış geçirmeniz için var gücüyle çalışmaktadır. Bize ulaşmak için internet üzerinden iletişim numaramızı alarak aramanız ve Protherm marka kombinizin bakımı, arızalı olan parçaların garantili değişimi ve komple petek temizlik ve bakımlarını yaptırabilirsiniz. Siz sayın müşterilerimize bir telefon numarası uzaklıkta olduğumuzu unutmayınız. Temel prensibimiz, ilk önce müşteri memnuniyetidir. Ekonomik durum ikinci planda yer almaktadır.

Online Servis Talebi