Çorlu Vaillant Kombi Servisi

  • Anasayfa
  • Çorlu Vaillant Kombi Servisi

Çorlu Vaillant Kombi Servisi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, en kaliteli ve hızlı servis hizmetini sunmak için 7/24 hizmet vermekteyiz. Çorlu, Tekirdağ ve çevremizdeki ilçelere firmamızın sunmuş olduğu hizmet, profesyonel servis elemanlarımız tarafından, güvenli ve garantili olarak sunulmaktadır. Kombi bakımı yaptırmak, hem kombinizin ömrünü uzatacak, hem de yakıt tasarrufu sağlamanıza yardımcı olacaktır. O nedenle servisimiz, kombilerinizin arızası ve bakımı, sizleri daha uzun süreler kombinizi kullanmanız için servisimize ulaşmaya davet ediyor. Servis elemanlarımız konusunda eğitimli ve işine önem veren personellerden seçilerek sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için planlanmıştır.

Kombi Neden Arızalanır?

Kombi sonuç itibarı ile insan yapımı bir cihazdır ve arızalanması da gayet doğaldır. Ancak her cihaz ve alette olduğu gibi kombi de çeşitli nedenlerden dolayı arıza yapabilmektedir. Bu arızaların en başında, zamanında yapılmayan kombi bakımları yer almaktadır. Zamanında bakımı yapılan kombi, uzun süre arıza vermeden kullanılabilmektedir. İkinci neden ise yetkisiz kişilerin yapmış olduğu bakımlardır. Çorlu Vaillant Kombi Servisi tamiri bu yetki ve beceriye sahip, teknik personelleri ile bu hizmeti, siz sayın müşterilerine çorlu ve civarında özveri ile sunmaktadır. Kombi arızalarının diğer sebepleri ise doğalgaz veya elektriğin olmaması, çeşitli kaçaklardan dolayı, kombi suyunun bitmesi, kombi parçalarında arıza oluşması şeklinde sıralayabiliriz. Bu gibi durumlarda servisimizi aramanız halinde, size en kısa sürede dönerek bu sorunları gidermek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Kombi Bakımı Esnasında Ne Gibi İşlemler Yapılır?

Bir kombinin bakımı, işinin uzmanı ve yetkili kimseler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde kombiniz daha kötü duruma gelecek veya zamanınızın büyük kısmı kombinizin bakımını yapan kişilerin peşinde koşmakla geçecektir. Peki, bir kombinin bakımı esnasında ne gibi işlemler yapılır. Kombinin ilk önce sızdırmazlık testleri, yanma kontrolleri, suyu ısıtma kontrolleri, gaz ayarları ve elektronik aksamları kontrol edilerek başlanır. Radyatörlerin havaları alınır, kombideki çeşitli filtreler temizlenir veya değiştirilir, baca temizliği yapılır ve kombinizin bakımı tamamlanmış olur. Çorlu Vaillant Kombi Servisi arıza firmamız, bu bakımları en ince detaylarına kadar yaparak, sizlerin daha kaliteli ve sıcak bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. Çorlu Vaillant Kombi Servisi bakım firmamız, kurumsal hizmet anlayışı ile çalışarak müşteri memnuniyetini ön planda tutması nedeniyle, çorlu ve Tekirdağ bölgesinde lider konumda, çalışmalarını sürdürmektedir.

Bize Ulaşmak ve Bizden Hizmet Almak İçin

Her türlü kombi, petek bakımı, arıza ve tamiri Çorlu Vaillant Kombi Servisi petek temizleme firmamız tarafından itina ile ve garanti kapsamında yapılmaktadır. Dürüst ve güvenilir firmamız, müşteri memnuniyetini her işin önünde tutarak, ekonomik şekilde bakım, onarım ve montaj işlemlerinizi itina ile yerine getirmektedir. İnternet sitemizden veya firmamıza gelerek ve kombinizin sorunlarını bize bildirmeniz sonrasında en kısa sürede, bakım onarım ve tamirleriniz yapılmaktadır. Size bir telefon kadar yakınız.

Online Servis Talebi