Çorlu Viessmann Kombi Servisi

  • Anasayfa
  • Çorlu Viessmann Kombi Servisi

Çorlu ve etrafına hizmet sunan Çorlu Viessmann Kombi servisi, prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyeti, servisimizin daha ileri seviyelere ulaşabilmesi için önemli olduğunun bilincinde olan firmamız, dürüstlük ve güven çizgisinden asla dışarı çıkmamaktadır. Servisimiz, kombinizin tamiri bakımı, petek temizliği ve arızalarını en kısa sürede yaparak, sizlere kaliteli hizmetler sunar. Bu hizmetleri bizden almak için bizi aramanız ve size bir telefon kadar uzakta olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kombiniz her elektronik eşya gibi bakıma ihtiyacı vardır. Yılda en az bir sefer kışa girmeden kombinizin bakımın yaptırmanız gerekir. Bakım sayesinde kombiniz bozulan veya yıpranan parçaları ekonomik bir şekilde yapılacaktır. Kombiniz daha az gaz tüketecek daha iyi ısı verecek daha uzun ömürlü ve performanslı olacaktır.

Kombi Arızaları Neden Kaynaklanır?

Kombi arızalarının büyük kısmı, zamanında bakım yaptırmayarak, kombinin performansının düşmesi ve bazı parçaların arızalanması nedeni ile oluşmaktadır. Bakımı yapılmadan kış aylarında yoğun çalışan kombiler ister istemez arızaya geçecek. Ya gürültülü şekilde çalışacak, ya istenildiği gibi ısı vermeyecek ya da çok fazla gaz yakacaktır. Bu nedenlere bağlı olarak arıza verecektir. İşte o anda Çorlu Viessmann Kombi tamiri firmamız devreye girecektir. Sizlerin bir telefonu ile yanınızda olacaktır. Firmamız, kombinize gerekli bakım onarımları yaparak, sizin sıcacık, ekonomik ve rahat bir kış geçirmenize neden olacaktır. Firmamız bu işleri yaptıktan sonra sizle alakasını kesmemektedir. Yaptıkları işin takibini yapmaktadır. Bizim için maddiyattan önce müşteri memnuniyeti gelmektedir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombinin arızalı olmasına gerek kalmadan, yılda bir kez kombi ve petek bakımlarını yaptırmanız, sizin menfaatinize olacaktır. Kombi bakımını yaptırmadığınızda, arıza durumları daha külfetli olacaktır. Bakımını yaptırdığınız kombinin ömrü daha uzun olacak ve arızaya geçmesi, kolay kolay mümkün olmayacaktır. Arızaya geçse dahi çok ucuz ve hızlı şekilde yapılacaktır. Kombi bakımı ilk olarak sızdırma kontrolleri ile başlamaktadır. Daha sonra sırasıyla ısıtma performansı, filtreler, elektronik malzemeler, peteklerin temizliği, petek havalarının alınması, basınç ayarları ve gaz ayarları olarak yapılmaktadır. Çorlu Viessmann Kombi arıza servisimiz bu işlemleri itina ve özenle yerine getirmektedir. Profesyonel ve eğitimli teknik elemanlarımız, verdikleri hizmeti ve değiştirdikleri orijinal parçaları güven ve garantili şekilde yapmaktadır.

Bize Ulaşmak Ve Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin

Arızalanan veya bakımı yapılması gereken kombilerinizi bize bildirmek ve vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerden yararlanmak için Çorlu Viessmann Kombi bakım firmamızı internet üzerinden vermiş olduğumuz numaramızdan arayarak bildirmeniz yeterli olacaktır. Çorlu Viessmann Kombi petek temizleme firmamız, en kısa sürede size ulaşılacak ve müsait olduğunuz anda kombinize gereken müdahale ve bakımlar yapılacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Çünkü sizin memnuniyetiniz, bizi ve firmamızı başka müşterilere övmenize neden olacaktır. Sizinde, sorunsuz ve rahat bir kış geçirmenize neden olacaktır.